Scroll to top
Lescape © 2018 All Rights Reserved. Designed by LabIT
uk

Ландшафтний дизайн – ціна


manager - 25/05/2020 - 0 comments

Ціноутворення ландшафтного дизайну.

Скільки це буде коштувати? Напевно це найбільш часто задане питання клієнтами, який ми чуємо. Задається він в зв’язку з тим, що після будівництва будинку фінансування стає досить обмеженим. В даному тексті ми спробуємо детально описати всі особливості ціноутворення ландшафтного дизайну.

Ключовими відмінностями дороговизни ландшафту, є якість, розміри, функціонал, надійність і довговічність використовуваних матеріалів.

Виходячи з нашого досвіду можна сказати, що вартість комплексного благоустрою та озеленення для ділянки площею 1000 квадратних метрів, 200 з яких забудова, в бюджетному варіанті, без особливостей рельєфу і грунту ділянки, складе близько 500 000 грн. Сюди будуть входити роботи по створенню бюджетної системи водовідведення, системи автоматичного поливу, ландшафтне освітлення з польськими світильниками низької якості, завезення родючого грунту шаром не більше 10 см, підстава та укладання тротуарної плитки золотий мандарин, ковальська чи менш відомі виробники більш низької якості, висадка молодих рослин маленьких розмірів, декоративні відсипання з соснової кори або мульчі, посів або укладання газону. Що б зрозуміти на скільки даний бюджет може змінитися в секунду, досить подивитися скільки може коштувати бонсай або карликова блакитна ялина, в дорослому вигляді. У садових центрах існують рослини, ціна яких перевищує сотні тисяч гривень.

Повернемося до нашого досвіду реалізації об’єктів, з різною площею, побажаннями і можливостями. Якщо говорити про оптимальний варіант благоустрою та озеленення ділянки, то вартість ландшафтного дизайну для ділянки площею 10 соток, 2 з яких забудова, повинна становити близько 1млн. гривень. В даний бюджет можна включити рослини середніх розмірів, підкріплюючи їх дорослими екземплярами деяких позицій, створити якісне водовідведення, використовувати якісні світильники і надійну тротуарну плитку або гранітну бруківку, доповнити ландшафт водоймою, покроковими доріжками та іншими елементами.

Говорячи про преміальний ландшафтний дизайн, де бюджети можуть перевищувати десятки млн. гривень, можна замислюватися про створення плавальних ставків, будувати басейни, використовувати імпортні великомірні рослини, укладати клінкерну плитку і творити все, що може прийти в голову ландшафтного дизайнера або стати побажанням замовника.Звертаючись за створенням ландшафтного дизайну чи проекту потрібно розуміти, що ціна безпосередньо залежить від вашого запиту. Також як і в автосалоні, за ціною автомобіля ВАЗ, неможливо придбати кращу модель мерседеса. Краса вимагає жертв, щоб звернутися за красою до фахівців ландшафтної копанні Lescape, набирайте по номеру 063-388-91-50, ми допоможемо здійснити озеленення в Києві, Київській області та Білій Церкві.

Related posts