Scroll to top
Lescape © 2018 All Rights Reserved. Designed by LabIT
uk

Як посіяти газон


manager - 25/05/2020 - 0 comments

Реалізовуючи ландшафтний дизайн в Києві і області ми стикаємося із завданням посіву газону. В даному матеріалі ми ознайомимо вас з цим процесом.

Починати необхідно з розмітки ділянки під посів, коли кордони посіву чітко визначені, необхідно переходити до підготовки грунту. У разі, якщо на ділянці є бур’ян, необхідно його витягти. Для цього ми рекомендуємо два методи, перший полягає в культивації ділянки з витяганням бур’яну. Другий в обробці засобом Раундап (Ураган), і прополюванні залишків бур’яну. Другий спосіб потребує близько 2-3 тижнів очікувань.

Далі, необхідно брати садовий валик (каток) і ретельно прокаткувати ділянку, перегребуючи землю планувальними граблями (НЕ віялові), потрібно уважно стежити за рельєфом, щоб не утворювалося горбів і ям, чистове планування ділянки, є складним процесом ландшафтного дизайну, тому рядовому, ще не досвідченому робітникові, впоратися з ним буде вкрай складно. Кількість проходів з катком, залежить від вспушеності грунту. Каткувати потрібно до тих пір, поки практично перестануть утворюватися сліди від взуття. Коли поверхня ідеально рівна, без ям, горбів і не просідає, можна переходити до посіву газону.

Насіння, необхідно підбирати з потреб, розташування і затіненості ділянки, травосуміш, дешевше ніж за 220 грн кг, купувати не радимо. Кількість кг. розраховується як 4 кг на 100 квадратних метрів. При посіві газону, необхідно внести комплексні мінеральні добрива осінні, з великою кількістю фосфору і калію (для зміцнення стебла і кореневої при посіві газону), через два місяці після сходів, потрібно буде внести весняні добрива на основі азоту, для стимуляції росту.

Сам посів газону новачкові бажано здійснювати сівалкою, рукою необхідно рівномірно розкидати добрива і насіння, так щоб уникнути кучковання. Добрива використовуються в пропорції 3 кг на 100 кв м.

Після того як насіння і добрива рівномірно розкидані по ділянці, необхідно пройти віяловими граблями і легенько перегрести верхній шар землі, так щоб більша частина насіння потрапила в грунт (можна мульчувати землею, але це складний і необов’язковий процес) після того як перегребли, бажано ще раз пройтися катком. Далі поливати, поливати і ще раз поливати. У літній, жаркий час газон вимагає 500-600 літрів води на сотку на добу. Тому без автоматичного поливу, тримати газон в хорошому стані вкрай складно.

Що б замовити ландшафтний дизайн в Києві, та області Білої Церкви, звертайтесь за телефоном зверху. Фахівці ландшафтної компанії Lescape допоможуть полегшити посів газону на вашій ділянці за доступною ціною.

Related posts