Scroll to top
Lescape © 2018 All Rights Reserved. Designed by LabIT
uk

Садові доріжки в ландшафтному дизайні


manager - 25/05/2020 - 0 comments

Створюючи ландшафтний дизайн в Києві і області компанія Lescape використовує функціональний і бюджетний елемент – садові доріжки.

Садові доріжки в ландшафтному дизайні, проектуються і застосовуються для полегшення ділянки, зменшення кількості бетону, важкої тротуарної плитки, а також є відмінним способом заощадити, так як вартість легкої, покрокової, садової доріжки в рази менше, ніж у повноцінній доріжки з фігурних елементів мощення.

Ми застосовуємо різноманітні матеріали для створення садових доріжок. Якщо говорити про садові доріжки в рулонному або посівному газоні як про спосіб зробити практичний і економний варіант, то відповідними матеріалами стануть сланцеві плашки, гранітний відсів з агроволокном і контуром з пластикового бордюру.

Ландшафтний дизайн з садової доріжкою зі сланцю реалізовується після укладання або посіву газону. Відбираються великі плашки каменів, мінімальна площа яких, повинна дозволяти вставати однією ногою. Після цього, доріжка розкладається на рулонному газоні або грунті перед посівом. Газон вирізається по контуру каменю, викопується 10см грунту, після чого осередок засипається річковим піском. Камінь монтується в звільнену площу. Головним недоліком садової доріжки в такому виконанні, є хитання каменів протягом декількох місяців. Як тільки коріння і дернина газону намертво огорнуть камінь, він перестане гуляти, зазвичай на це йде кілька місяців. Покрокові доріжки зі сланцю, не заважають покосу, запобігають витоптування газону і просто прикрашають ділянку як гармонійний елемент ландшафтного дизайну і озеленення.

Садова доріжка з гранітного відсіву, також представляє з себе економний варіант. Монтується вона перед укладанням або посівом газону. Межі доріжки відбиваються пластиковим бордюром (ми рекомендуємо «Кантрі» з товстої кромкою), після чого, всередині, стелитися геотекстиль, який засипається гранітним відсівом та трамбується виброплитой. Недолік полягає в приліпанні відсіву до ніг, через що він може розтягуватися по ділянці. В ідеалі відсів може монтуватися в комірки пластикової еко-парковки, але вартість даної доріжки значно збільшиться.

До дорогих садових доріжок в ландшафтному дизайні можна віднести покрокові з морозостійкого керамограніта, бетонних плит, дерев’яних плашок (дуб акація), або щити з композитної дошки.

Покрокові з дерева, загортаються в геотекстиль і встановлюються на піщану подушку. Дерево прослужить не більше 10 років, після чого плашки, необхідно замінювати. Композитні плити більш надійні і довговічні, монтуються на бетонну основу.

Бетонні плити монтуються на піщану подушку, можуть гуляти, як і доріжки зі сланцю.

Садова доріжка з керамограніта, є сучасним трендом в ландшафтному дизайні, особливо для будинків в стилі хай-тек. В ідеалі монтується на попередньо залиту бетонну основу, на морозостійкий клей, для стійкості і довговічності. Можливий варіант монтажу на піщану основу.

Для того щоб замовити комплексний ландшафтний дизайн в Києві та Київській області, звертайтесь за телефоном на сайті, фахівці ландшафтної компанії Lescape з радістю допоможуть вам у створенні затишної прибудинкової території.

Related posts