Scroll to top
Lescape © 2018 All Rights Reserved. Designed by LabIT
uk

Ландшафтний дизайн для маленької ділянки


manager - 25/05/2020 - 0 comments

Ландшафтний дизайн, для маленького ділянки.

Реалізовуючи ландшафтний дизайн в Києві та Київській області ми часто стикаємося з завданням розробки ландшафтного проекту для ділянок з маленькою площею.
В даному випадку ключовим завданням є створення максимально функціональної площі. Всі садові доріжки, малі архітектурні форми та клумби повинні бути максимально компактними і зручними. Створюючи ландшафтний проект для маленького ділянки, ми пропонуємо такі елементи як бетонні кашпо, покрокові доріжки з керамограніта, сланцю або декоративною гальки. Безліч ярусів озеленення на маленькій ділянці є відмінним прийомом для того що б підкреслити елементи озеленення.

Рослини повинні гармоніювати з дизайном будівель. Використання бетонних клумб, більше підходить для будинків в стилі хай-тек і мінімалізм. Рослини при цьому повинні мати строгі форми і витриману відстань.

При реалізації ландшафтного дизайну на маленьких ділянках можна використовувати дерев’яні клумби, рослини в діжках можна висаджувати в кілька ярусів.

Для замовлення ландшафтного дизайну від компанії Lescape звертайтесь за телефоном на сайті. Наші досвідчені менеджери, інженери і дизайнери з радістю допоможуть вирішити, будь-які завдання, що стосуються озеленення та благоустрою вашої ділянки в Києві, Київській області, Житомирі та Білій Церкві.

Related posts